Konkursy i olimpiady

masterofenglish2017

 

 1. Organizator:

  Zespół Szkół Ogólnokształcących w Głogowie Małopolskim.

 2. Cele konkursu:

  -
  doskonalenie znajomości języka angielskiego,
  - rozwijanie zainteresowań językowych,
  - zapewnienie uczniom możliwości sprawdzenia własnych umiejętności,
  - mobilizowanie uczniów do samodzielnej i systematycznej pracy,
  - motywowanie do nauki uczniów uzdolnionych językowo,
  - rozwijanie w uczniach postawy ciekawości, otwartości i tolerancji wobec innej kultury.

 3. Zakres treści konkursu:

  Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów szkół gimnazjalnych, którzy opanowali język angielski na poziomie średniozaawansowanym. Obejmuje on materiał leksykalny i gramatyczny na poziomie klas I – III gimnazjum.  Pierwszy etap konkursu ma formę testu pisemnego gramatyczno - leksykalnego i czytania, etap drugi -  ma formę rozmowy w oparciu o materiał wizualny. Poziom zadań odpowiada wymaganiom egzaminu Cambridge PET. Obydwa etapy odbywają się w siedzibie Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Głogowie Małopolskim.

 4. Przebieg konkursu:

  -
  do dnia 30 marca 2017 r. (czwartek) nauczyciele języka angielskiego uczący w poszczególnych gimnazjach zgłaszają liczbę osób chętnych do udziału w konkursie drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Maksymalna liczba uczniów z danego gimnazjum 4 osoby.

  - konkurs rozpocznie się w siedzibie Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Głogowie Młp. w dniu 5 kwietnia 2017 r.  o godzinie 11.30.  Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się w tym samym dniu około godziny 14.00. W przypadku takiej samej ilości punktów uzyskanych przez uczniów, organizatorzy zastrzegają sobie prawo do dogrywki.

 5. Nagrody

  Nagrody stanowią atrakcyjne materiały do nauki języka angielskiego. Wszyscy finaliści i ich opiekunowie otrzymają pamiątkowe dyplomy.

 6. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwa komisja w składzie:

  mgr Renata Latko oraz mgr Monika Rękosiewicz – Tokarz- nauczyciele języka angielskiego