Sukces Kasi PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 06 października 2010 19:37

Sukces Kasi6 października w Kamieniu Podlesiu rozegrane zostały indywidualne biegi przełajowe w ramach Licealiady szkół ponadgimnazjalnych. Naszą szkołę na tej imprezie reprezentowali Kasia Ufnal i Damian Węglowski. Dla Damiana był to pierwszy start na tego typu zawodach i tak długim dystansie (2km). Wypadł bardzo dobrze zajmując punktowane miejsce w stawce ponad trzydziestu zawodników. Natomiast fantastyczny występ zanotowała Kasia Ufnal. Już od samego początku biegu na 1500 metrów kontrolowała sytuację i trzymała się czołowej grupy, a na ostatnich 300 metrach przyśpieszyła na tyle mocno, że rywalki nie wytrzymały tego tempa i musiały uznać wyższość naszej zawodniczki. Tym samym tytuł Mistrzyni Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych pozostał w SLO, gdyż zeszłoroczną mistrzynią była nasza absolwentka Justyna Miszczak.

 

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj165
mod_vvisit_counterWczoraj356
mod_vvisit_counterW tym tygodniu2014
mod_vvisit_counterW ubiegłym tygodniu2275
mod_vvisit_counterW tym miesiącu7185
mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu9534
mod_vvisit_counterRazem541906

Online: 8
Twój IP: 54.224.91.246
,
Cze 23, 2018