Sukcesy naszych uczniów PDF Drukuj Email

MARZEC 2021

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Szczyrku, Polskie Stowarzyszenie Europa Języków i Kultur oraz Ambasada Belgii, Biuro Walonii-Brukseli zorganizowały konkurs fotograficzny dla uczniów szkół podstawowych i średnich zatytułowany „Dans la nature la beauté ne ferme jamais les yeux”.
Uczennica naszej szkoły KAROLINA WARUNEK z klasy 2d liceum zdobyła wyróżnienie. Gratulujemy sukcesu i życzymy rozwijania pasji językowych i fotograficznych.

Organizatorzy konkursu

 


2021

Poprzedni rok był dla wielu trudnym okresem, który zmusił nas do przystosowania się do nowej rzeczywistości. Jednak nie przeszkodził uczniom naszej szkoły w realizowaniu swoich pasji. Jedną z takich osób jest uczennica klasy 2a SLO Aleksandra Sobocka – zawodniczka reprezentująca klub jeździecki Agro-handel Śrem, startująca w konkursach międzynarodowych i ogólnopolskich na poziomie dużej rundy – 140cm. Uczestniczka Mistrzostw Polski 2020 w kategorii Juniorów. Osiągnęła wiele sukcesów, między innymi: 10 miejsce w konkursie Rundy Złotej na zawodach Polskiej Ligi Jeździeckiej w Warce, 22 miejsce w Finale Rundy Srebrnej na zawodach Polskiej Ligi Jeździeckiej w Warce, Start na dwugwiazdkowych zawodach międzynarodowych Cavaliada Lublin w konkursie Rundy Średniej, Start w konkursie Grand Prix na zawodach ogólnopolskich w Leśnej Woli, 9 miejsce w konkursie Małej Rundy na zawodach ogólnopolskich w KJK Szary Michałowice, 5 miejsce w Ladies Cup zawodów ogólnopolskich w Leśnej Woli, 4 miejsce w etapie Drużynowego Pucharu Polski na zawodach Polskiej Ligi Jeździeckiej w Jakubowicach.

Również rok 2021 przynosi kolejne osiągnięcia, obszerna prezentacja uzyskanych wyników znajduje się w linku poniżej:

CZYTAJ WIĘCEJ

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Aleksandra Sobocka podczas zawodów jeździeckich Aleksandra Sobocka podczas zawodów jeździeckich

Aleksandra Sobocka podczas zawodów jeździeckich Aleksandra Sobocka podczas zawodów jeździeckich

Aleksandra Sobocka podczas zawodów jeździeckich

GRUDZIEŃ 2017

W dniu 19.12.2017 r. w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się wręczenie dyplomów dla stypendystów. Wśród wyróżnionych - najlepszych uczniów szkół średnich w naszym województwie - znalazła się też Magdalena Twardowska, uczennica klasy IIA SLO. Uroczystość została uświetniona popisami wokalnymi i tanecznymi uczniów szkół artystycznych. Wyróżnionym osobom dyplomy wręczyły panie: Ewa Leniart, wojewoda podkarpacki i Małgorzata Rauch, podkarpacki kurator oświaty

 

LISTOPAD 2017

Uczniowie klasy I Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie Młp. w naszym ZSO zostali nagrodzeni stypendium Burmistrza Głogowa Młp. Tym razem trafiło ono do uczniów, którzy na koniec nauki w gimnazjum otrzymali świadectwa "z paskiem" oraz kontynuują naukę w SLO. Już niedługo mają oni szansę zdobyć stypendium kolejny raz - po zakończeniu I półrocza bieżącego roku szkolnego. Warunkiem jest oczywiście wysoka średnia ocen (4,75) oraz zachowanie co najmniej dobre. Gratulujemy nagrodzonym i życzymy kolejnych sukcesów edukacyjnych!

 

 

KWIECIEŃ 2017

W Zespole Szkół Ogólnokształcących w Głogowie Małopolskim zostały wręczone certyfikaty potwierdzające otrzymanie przez uczniów ZSO stypendium Burmistrza Głogowa Małopolskiego.

Wręczenia certyfikatów dokonał osobiście pan Paweł Baj - Burmistrz Głogowa Młp. Za osiągnięcia edukacyjne w I półroczu roku szkolnego stypendia otrzymało 7 uczniów Gimnazjum Dwujęzycznego oraz 12 uczniów Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego. Dodatkowo wśród stypendystów znalazło się też dwóch sportowców  - uczeń gimnazjum Antoni Mierzwa, który otrzymał stypendium za osiągnięcia sportowe w tenisie ziemnym oraz uczeń liceum - Mateusz Rudnicki - za osiągnięcia sportowe w boksie.

Uśmiech na twarzach nagrodzonych dowodzi, że stypendia są miłą gratyfikacją za trud włożony w naukę i zmagania sportowe.

Wszystkim stypendystom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj429
mod_vvisit_counterWczoraj652
mod_vvisit_counterW tym tygodniu429
mod_vvisit_counterW ubiegłym tygodniu4431
mod_vvisit_counterW tym miesiącu13768
mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu16280
mod_vvisit_counterRazem1114378

Online: 11
Twój IP: 3.235.174.99
,
Lip 26, 2021