Stypendyści PDF Drukuj Email

GRUDZIEŃ 2017

W dniu 19.12.2017 r. w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się wręczenie dyplomów dla stypendystów. Wśród wyróżnionych - najlepszych uczniów szkół średnich w naszym województwie - znalazła się też Magdalena Twardowska, uczennica klasy IIA SLO. Uroczystość została uświetniona popisami wokalnymi i tanecznymi uczniów szkół artystycznych. Wyróżnionym osobom dyplomy wręczyły panie: Ewa Leniart, wojewoda podkarpacki i Małgorzata Rauch, podkarpacki kurator oświaty

 

LISTOPAD 2017

Uczniowie klasy I Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie Młp. w naszym ZSO zostali nagrodzeni stypendium Burmistrza Głogowa Młp. Tym razem trafiło ono do uczniów, którzy na koniec nauki w gimnazjum otrzymali świadectwa "z paskiem" oraz kontynuują naukę w SLO. Już niedługo mają oni szansę zdobyć stypendium kolejny raz - po zakończeniu I półrocza bieżącego roku szkolnego. Warunkiem jest oczywiście wysoka średnia ocen (4,75) oraz zachowanie co najmniej dobre. Gratulujemy nagrodzonym i życzymy kolejnych sukcesów edukacyjnych!

 

 

KWIECIEŃ 2017

W Zespole Szkół Ogólnokształcących w Głogowie Małopolskim zostały wręczone certyfikaty potwierdzające otrzymanie przez uczniów ZSO stypendium Burmistrza Głogowa Małopolskiego.

Wręczenia certyfikatów dokonał osobiście pan Paweł Baj - Burmistrz Głogowa Młp. Za osiągnięcia edukacyjne w I półroczu roku szkolnego stypendia otrzymało 7 uczniów Gimnazjum Dwujęzycznego oraz 12 uczniów Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego. Dodatkowo wśród stypendystów znalazło się też dwóch sportowców  - uczeń gimnazjum Antoni Mierzwa, który otrzymał stypendium za osiągnięcia sportowe w tenisie ziemnym oraz uczeń liceum - Mateusz Rudnicki - za osiągnięcia sportowe w boksie.

Uśmiech na twarzach nagrodzonych dowodzi, że stypendia są miłą gratyfikacją za trud włożony w naukę i zmagania sportowe.

Wszystkim stypendystom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj386
mod_vvisit_counterWczoraj655
mod_vvisit_counterW tym tygodniu4549
mod_vvisit_counterW ubiegłym tygodniu5154
mod_vvisit_counterW tym miesiącu13713
mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu21280
mod_vvisit_counterRazem945740

Online: 9
Twój IP: 34.234.223.162
,
Wrz 20, 2020