PERSEKTYWY 2021 - RANKING LICEÓW I TECHNIKÓW PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator strony   
poniedziałek, 01 lutego 2021 10:43

PERSEKTYWY 2021 - RANKING LICEÓW I TECHNIKÓW

Miło nam poinformować, że drugi raz z rzędu Liceum Ogólnokształcące w Głogowie Małopolskim otrzymało prestiżowy tytuł: Brązowa Szkoła w Rankingu Perspektyw.

Zgodnie z postanowieniem Kapituły Rankingu, licea ogólnokształcące zostały ocenione za pomocą trzech kryteriów. Są to: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych oraz wyniki matury z przedmiotów dodatkowych. Do sporządzenia rankingu wykorzystano dane ze źródeł zewnętrznych. Były to protokoły komitetów głównych olimpiad, zestawienia okręgowych komisji egzaminacyjnych (OKE) z wynikami matur z przedmiotów obowiązkowych i przedmiotów dodatkowych oraz dane Systemu Informacji Oświatowej. W zestawieniach zostały zaprezentowane jedynie szkoły, które uzyskały najlepszą pozycję rankingową.

W wysokie pozycje rankingowe wpisana jest nie tylko liczba zwycięstw, punkty maturalne, pomyślnie zdane egzaminy. To sukces wynikający ze współpracy grona pedagogicznego, ambitnych uczniów, lokalnych władz oświatowych i samorządowych, dbających o dobre warunki pracy swoich szkół.

Jako szkoła możemy również posługiwać się oficjalnym logo: Brązowa szkoła wyróżniona w rankingu ogólnopolskim.

Brązowa Szkoła w Rankingu Perspektyw

 

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj448
mod_vvisit_counterWczoraj652
mod_vvisit_counterW tym tygodniu448
mod_vvisit_counterW ubiegłym tygodniu4431
mod_vvisit_counterW tym miesiącu13787
mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu16280
mod_vvisit_counterRazem1114397

Online: 8
Twój IP: 3.235.174.99
,
Lip 26, 2021