Ubezpieczenie PDF Drukuj Email
czwartek, 24 września 2020 09:51

SAMORZĄDOWE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W GŁOGOWIE MAŁOPOLSKIM

Szanowni Państwo,

Jest nam bardzo miło powitać Państwa wśród Klientów Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Fakt, że obdarzyli Państwo nasze Towarzystwo swoim zaufaniem i wybrali ofertę SIGNAL IDUNA, stanowi dla nas olbrzymie wyróżnienie. Dołożymy wszelkich starań, aby rzetelnie wywiązywać się z obowiązków wynikających z zawartej umowy ubezpieczenia. Korzystając z naszych doświadczeń i w odpowiedzi na Państwa potrzeby, stworzyliśmy 2 wygodne formy zakupu polisy: w postaci linku referencyjnego dedykowanego Państwa Placówce Oświatowej – wystarczy wstawić w dowolną wyszukiwarkę; w postaci kodu – do wykorzystania na stronie www.nowaklasa.pl Poniżej przekazujemy wspomniany kod oraz link.

KOD Z141E

NR POLISY 391987

LINK Kliknij

Anna Salij-Kaczkowska