Dojazd do szkoły PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator strony
piątek, 28 sierpnia 2020 07:31

Informujemy, że dojazdy uczniów do szkoły zarówno z terenu gminy jak i z kierunku Kolbuszowa będą odbywać się według dotychczasowych zasad.

Prosimy uczniów o zakup biletów jednorazowych na pierwsze dwa dni roku szkolnego oraz wpisanie się na listę u Wychowawcy klas w celu zakupu biletów na MKS I PKS na początku roku szkolnego.

Uczniowie którzy posiadali już wcześniej karty proszeni są o przyniesienie kart do szkoły w dniu 1.09 i przekazanie ich wychowawcy.

Uczniowie z terenu gminy oraz Raniżowa będą mieć zakupione bilety całoroczne gminne.

Uczniowie dojeżdżający z terenu Kolbuszowa będą mieć bilety finansowane i dostarczane wzorem lat ubiegłych na początku każdego miesiąca.

Autobus tzw. szkolny PKS kursuje według rozkładu na przystankach oraz stronie internetowej PKS.

Twój IP: 3.239.192.241
Mar 03, 2021