REKRUTACJA 2020/2021 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator strony   
piątek, 12 czerwca 2020 09:14

REKRUTACJA 2020/2021


Zgodnie z harmonogramem rekrutacji do szkół ponadpodstawowych opublikowanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej od 15 czerwca 2020 roku rozpoczynamy nabór wniosków o przyjęcie do naszej szkoły.

W okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty wniosek o przyjęcie do szkoły, w tym wymagane załączniki zgodnie z przepisami § 11a rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID—19 (Dz. U. poz. 493 z póżn.zm.) mogą być procedowane za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Przepisy § 11b ww. rozporządzenia w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID—19 umożliwiają w okresie ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty zapoznanie się rodziców i uczniów z wynikami postępowania rekrutacyjnego w formie list kandydatów (zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych oraz przyjętych i nieprzyjętych) podanymi do publicznej wiadomości także na stronach internetowych tych jednostek.

W związku z powyższym, zachęcamy wszystkich kandydatów do wysyłania wniosków na adres elektroniczny:

WNIOSEK O PRZYJĘCIE DO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO:

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


WNIOSEK O PRZYJĘCIE DO TECHNIKUM:

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

W dniach 16.06.2020 r., 17.06.2020 r. i 24.06.2020 w związku z przeprowadzanymi w naszej szkole egzaminami maturalnymi rekomendujemy wysyłanie wniosków wyłącznie drogą elektroniczną.


Szczegółowe terminy postępowania rekrutacyjnego dostępne są --> TUTAJ <--

Informacje dotyczące zasad rekrutacji oraz przyznawania punktów za poszczególne osiągnięcia są zamieszczone w regulaminie rekrutacji.

 

ZAŁĄCZNIKI:

Wniosek o przyjecie do Liceum Ogólnokształcącego (wersja DOC)

Wniosek o przyjecie do Liceum Ogólnokształcącego (wersja PDF)

Wniosek o przyjecie do Technikum (wersja DOC)

Wniosek o przyjecie do Technikum (wersja PDF)

Regulamin rekrutacji do Liceum Ogólnokształcącego

Regulamin rekrutacji do Technikum

 

Fundusze przeznaczone na Technikum w Głogowie Małopolskim realizowane są ze środków EFS w ramach Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 w związku z realizacją projektu PROFESJONALNY LOGISTYK

 

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj383
mod_vvisit_counterWczoraj497
mod_vvisit_counterW tym tygodniu3947
mod_vvisit_counterW ubiegłym tygodniu4567
mod_vvisit_counterW tym miesiącu16148
mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu20121
mod_vvisit_counterRazem989213

Online: 8
Twój IP: 3.238.107.166
,
Lis 29, 2020