Technikum w Głogowie Małopolskim PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator strony   
poniedziałek, 01 czerwca 2020 17:45

logo

Wykształcenie odpowiadające Twoim zainteresowaniom niejednokrotnie może zapewnić sukces w dorosłym życiu. My wiemy, jak ułatwić zaistnienie w wielu dziedzinach logistyki – magazynowaniu, produkcji, transporcie. Dlatego zapraszamy do Technikum w Głogowie Małopolskim, które kształci absolwentów w zawodzie technik logistyk. Praca zespołowa, analityczne myślenie, kreatywność, zdolności komunikacyjne i negocjacyjne, podejmowanie szybkich decyzji oraz rozsądne planowanie i wykorzystanie czasu to umiejętności, które dzięki dobrej atmosferze i wymagającym nauczycielom możesz uzyskać w naszej szkole.

Uczniowie Technikum w Głogowie Małopolskim mają okazję poszerzać swoje umiejętności językowe i zawodowe. Czeka na nich profesjonalna pracownia językowa, z pomocą której będą mogli poznać słownictwo zawodowe, co na pewno przyczyni się do znalezienia pracy w Polsce, jak i zagranicznych firmach. Dzięki nowoczesnej pracowni logistycznej, wyposażonej w drukarki przemysłowe, czytniki kodów kreskowych, terminale mobilne, nowoczesne tablety przemysłowe, drukarki przenośne, tablicę multimedialną oraz komputery z oprogramowaniem biurowym, wejście w rynek pracy po zakończeniu edukacji w naszej szkole nie będzie dla absolwentów szokiem, a czystą formalnością. Również w przypadku wyboru studiów wyższych zdobyte umiejętności przyczynią się do rozszerzania umiejętności i pogłębiania wiedzy.

Dzięki ścisłej współpracy z firmą RESLOGISTIC – lidera branży logistycznej i magazynowej w Polsce południowo-wschodniej – szkoła gwarantuje również płatne staże oraz bezpłatne wyjazdy na międzynarodowe targi logistyki, magazynowania i transportu. Uczniowie naszego technikum, wykorzystując znakomite położenie szkoły - blisko Doliny Lotniczej z południowo-wschodniej Polski, mieli już okazję zobaczyć, jak zdobywana wiedza wygląda w praktyce. Wizyty w zakładach ML System – firmy z Zaczernia pod Rzeszowem, która znana jest z innowacyjnych rozwiązań stosowanych w fotowoltaice, a także w Zakładach Goodrich Aerospace Poland sp. z o.o., w podrzeszowskiej Tajęcinie – jednego z największych na świecie dostawców zaawansowanych technologii dla przemysłu lotniczego i obronnego, pokazały młodzieży, że sukces leży w zasięgu ręki. Planowane są także wizyty w MTU Aero Engines Polska, spółce specjalizującej się w produkcji podzespołów do silników lotniczych. Współpracujemy również z Rzeszowską Agencją Rozwoju Regionalnego, której przedstawiciele co roku prezentują w naszej szkole projekty szkoleniowo-doradcze, np. z wykorzystaniem Inkubatora Przedsiębiorczości.

Technikum w Głogowie Małopolskim to również wyjazdy dydaktyczno-integracyjne, m.in. w Bieszczady, udział w licznych wydarzeniach kulturalnych, imprezach szkolnych, a przede wszystkim nauka w przyjaznej atmosferze, pozwalającej na idealne warunki do zdobywania wiedzy i poszerzania swoich zainteresowań.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapraszamy już dzisiaj. Odwiedź naszą stronę internetową oraz profil na Facebook.

 

Pracownię zakupiono ze środków EFS w ramach Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 w związku z realizacją projektu PROFESJONALNY LOGISTYK w ramach działania 9.4 Poprawa jakości kształcenia zawodowego.

 

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj68
mod_vvisit_counterWczoraj663
mod_vvisit_counterW tym tygodniu2243
mod_vvisit_counterW ubiegłym tygodniu4337
mod_vvisit_counterW tym miesiącu3235
mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu20959
mod_vvisit_counterRazem1070078

Online: 11
Twój IP: 3.238.173.209
,
Maj 07, 2021