Konkurs chemiczny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marta Cisło
poniedziałek, 16 marca 2020 11:54

Uczniowie z różnych klas od I do III ZSO brali udział w konkursie szkolnym z chemii. Konkurs pt. „Eksperymentuj sam” polegał na pracy metodą projektu w małych grupach. Uczniowie samodzielnie eksperymentowali pod okiem nauczyciela z chemii na zajęciach pozalekcyjnych, a także w domu z substancji dostępnych w kuchni. Każda grupa indywidualnie nagrywała i montowała film edukacyjny, gdzie ich pracę możemy podziwiać oglądając najlepsze z nich. Tytuł Młodego Chemika w tym roku szkolnym uzyskały uczennice:

I miejsce – grupa z klasy II

II miejsce – grupa z klasy III

III miejsce – grupa z klasy Idr

Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczniom z pozostałych grup, które zaangażowały się w konkurs.

Marta Cisło

ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA ZWYCIĘZCÓW