„Lekcja o Funduszach Europejskich. Przedsiębiorczość III”! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Bober   
środa, 30 października 2019 11:32

Wielu młodych ludzi zastanawia się, czy warto otworzyć własną firmę i jak osiągnąć sukces – dlatego w październiku nasza szkoła przystąpiła do akcji edukacyjnej „Lekcja o Funduszach Europejskich Przedsiębiorczość III”, której organizatorem jest Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju.

Dzięki udziałowi w projekcie, uczniowie klasy 1a i 1b rozszerzyli swoją wiedze z zakresu przedsiębiorczości, w kontekście Funduszy Europejskich, w tym Programu Polska Wschodnia, w tym  jak tworzyć i rozwijać firmę. Podczas zajęć uczniowie wcieli się w rolę młodych przedsiębiorców stawiających pierwsze kroki w świecie biznesu. Podstawowym materiałem dydaktycznym, który im to umożliwił była  gra planszowa „Czas na Start-up!”. Każdy jej uczestnik rozwijał swój własny start-up, aby stał się najlepszy na rynku. Oprócz gry uczniowie zapoznali się z filmem animowanym, nauczyli się tworzyć uproszczony model biznesowy oraz wypełniać wniosek do Platform startowych dla nowych pomysłów.

Jesteśmy przekonani, że udział w akcji pozwolił w naszych uczniach wzbudzić ducha przedsiębiorczości, a także stanie się wstępem do dalszej nauki, która w przyszłości zaowocuje wielkim sukcesem rynkowym.

Lekcja o Funduszach Europejskich

 

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj482
mod_vvisit_counterWczoraj704
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1186
mod_vvisit_counterW ubiegłym tygodniu4750
mod_vvisit_counterW tym miesiącu12248
mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu22274
mod_vvisit_counterRazem753152

Online: 16
Twój IP: 34.204.173.36
,
Lis 19, 2019