Dzień Nauczyciela w ZSO PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Białek
wtorek, 22 października 2019 09:46

Podobnie jak w ubiegłych latach uczniowie zaskoczyli grono pedagogiczne niezwykłym programem artystycznym przygotowanym z okazji Dnia Edukacji Narodowej, który zaprezentowali 17 października. Autorski scenariusz, opracowany przez Martynę Grochalę, świetnie oddawał realia szkolnego życia. Po raz kolejny młodzież wykazała się wielką kreatywnością i talentem aktorskim. Nie zabrakło też pięknych życzeń, kwiatów i samodzielnie wykonanych przez uczniów okolicznościowych laurek, które nauczyciele przyjęli ze wzruszeniem. Organizacją szkolnych obchodów Święta Edukacji Narodowej zajął się Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem - panem Piotrem Kawą. W części oficjalnej spotkania pani dyrektor Agnieszka Wiglusz-Zięba wręczyła nagrody nauczycielom i pracownikom obsługi za osiągnięcia w pracy zawodowej.

Dzień NauczycielaDzień NauczycielaDzień Nauczyciela

Twój IP: 34.204.173.36