Ognisty ratownik, gorąca krew PDF Drukuj Email
Wpisany przez Opiekun
wtorek, 08 października 2019 09:46

Dnia 03.10.2019r. w godzinach od 9.00 do 12.00 w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Głogowie Małopolskim odbyła się akcja honorowego krwiodawstwa pt. Ognisty ratownik, gorąca krew. Organizatorzy to: SLO oraz OSP Hucisko. Partnerami akcji byli RCKiK w Rzeszowie, pizzeria Gusto i Państwowa Straż Pożarna. Podczas trwania akcji pełnoletnia młodzież licealna mogła oddać krew w stojącym na szkolnym parkingu Krwiobusie. W nagrodę młodzi krwiodawcy otrzymywali czekolady i koszulki z napisem: Oddając krew, ratujesz życie. Młodsi uczniowie klas pierwszych i drugiej SLO oraz Technikum uczestniczyli w statycznych pokazach sprzętu strażackiego oraz instruktażach pierwszej pomocy prowadzonych przez strażaków. Cała społeczność szkolna dostała odblaski w różnych kolorach, które bardzo przydadzą się w czasie zapadającego coraz szybciej zmierzchu.

mod_vvisit_counterW tym tygodniu2086
mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu20750