Szkolny Dzień Języków Obcych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Białek
czwartek, 03 października 2019 05:33

Drugi października stał się w ZSO świętem języków obcych. Już po raz kolejny z inicjatywy pani Moniki Rękosiewicz-Tokarz odbył się Szkolny Dzień Języków Obcych. Z tej okazji hala sportowa stała się sceną, na której licznie zgromadzona społeczność szkolna miała okazję podziwiać wspaniałe wielokulturowe show. Każda z siedmiu klas zaprezentowała przygotowane przez siebie widowisko dotyczące wybranego państwa: kl. Ia - USA, kl. Ib - Korea Południowa, kl. Ic - Włochy, kl. Id - Francja, kl. IaT - Hiszpania, kl. IIa - Indie, kl. IIIa - Rosja. Uczniowie wykazali się nie tylko wiedzą, przedstawiając ciekawostki o wybranych krajach, ale i niezwykłą pomysłowością i kreatywnością. Zaprezentowali także swoje talenty aktorskie oraz taneczne w przygotowanych samodzielnie układach choreograficznych. Aplauz publiczności zyskali chłopcy z klasy technikum, którzy brawurowo zatańczyli do piosenki Gipsy Kings Bamboleo. Doznaniom artystycznym towarzyszyła uczta dla podniebienia, ponieważ uczestnicy mieli okazję spróbować smakołyków z różnych stron świata przygotowanych przez młodzież. Nie po raz pierwszy uczniowie naszej szkoły udowodnili, że języki obce wcale nie są im obce!

Dzień Języków Obcych

mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu19435