Rzeszowski Salon Maturzystów 2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Białek
poniedziałek, 30 września 2019 16:54

Rzeszowski Salon Maturzystów Perspektywy 2019, który odbywał się 24 i 25 września br. na Uniwersytecie Rzeszowskim, odwiedzili także uczniowie klasy IIIa pod opieką wychowawcy pani Anny Depy. Dla uczniów klasy maturalnej, którzy przygotowują się do egzaminu maturalnego i rekrutacji na studia, była to doskonała okazja do pogłębienia swojej wiedzy w tym zakresie. Młodzież z SLO wysłuchała m. in. wykładów Teresy Bulskiej-Leśniak „Jak osiągnąć wysoki wynik na maturze z języka polskiego” oraz Piotra Ludwikowskiego „Czy umiesz czy nie licz na siebie (egzamin maturalny z matematyki)”. Wykładom towarzyszyło także wiele innych wydarzeń tj. warsztaty, stoiska wystawców czy porady ekspertów z OKE w Krakowie.  Zainteresowani maturzyści mogli porozmawiać z przedstawicielami uczelni, dowiedzieć się wszystkiego o kierunkach i przebiegu studiów oraz perspektywach zatrudnienia. Z całą pewnością wizyta na Salonie pomoże młodym ludziom w podjęciu ważnych decyzji dotyczących wyboru kierunku studiów, jakie już niedługo będą musieli podjąć.

mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu19701

Twój IP: 34.231.21.83