Wykaz podręczników na rok szkolny 2019/2020 PDF Drukuj Email
wtorek, 02 lipca 2019 14:22

Wykaz podręczników na rok szkolny 2019/2020 jest dostępny w linkach poniżej:

Klasa I SLO (dla absolwentów gimnazjum): Wykaz podręczników do klasy pierwszej SLO dla absolwentów gimnazjum

Informujemy, że absolwenci gimnazjum będą mieli możliwość wypożyczenia podręczników ze szkolnej biblioteki na czas nauki w klasie pierwszej.

Klasa I SLO (dla absolwentów SP): Wykaz podręczników do klasy pierwszej SLO dla absolwentów szkoły podstawowej

Klasa I Technikum Logistycznego (dla absolwentów SP): Wykaz podręczników do klasy pierwszej Technikum Logistycznego dla absolwentów szkoły podstawowej

Informujemy, że uczniowie wybierający dany profil kupują podręczniki w zakresie rozszerzonym tylko z przedmiotów, które będą rozszerzać na swoim profilu, np. biologia-chemia-matematyka, j.polski-historia-j.angielski, matematyka-fizyka-informatyka, matematyka-geografia-j.angielski. Pozostałe podręczniki należy zakupić w zakresie podstawowym.

Twój IP: 18.207.254.88
Maj 25, 2020