Dzień Patrona Szkoły PDF Drukuj Email
Wpisany przez Opiekun
poniedziałek, 03 czerwca 2019 07:54

Dnia 28 maja 2019 r. szkoły z terenu gminy noszące imię Kardynała Stefana Wyszyńskiego obchodziły Dzień Patrona. Wspólnie ze Szkołą Podstawową w Głogowie Małopolskim - w asyście pocztów sztandarowych - Zespół Szkół Ogólnokształcących uczestniczył we Mszy Świętej w Sanktuarium Matki Bożej Głogowskiej przy kościele Trójcy Przenajświętszej. Po odprawionej mszy uczniowie i nauczyciele obu szkół oraz  zaproszeni goście udali się pod pomnik księdza Kardynała S. Wyszyńskiego, przy którym uczniowie liceum poprowadzili część oficjalną uroczystości Złożone zostały wiązanki kwiatów a, uczniowie SP odśpiewali hymn placówki. Na zakończenie ks. Michał Polański poprowadził modlitwę o beatyfikację Prymasa Stefana Wyszyńskiego.

Twój IP: 34.231.21.123
Lis 20, 2019