Wyjazd na Targi Edukacyjne PDF Drukuj Email
poniedziałek, 18 marca 2019 09:11

Dnia 6 marca 2019 r. uczniowie z klasy 3a i 3b SLO uczestniczyli w XIV Podkarpackich Targach Edukacyjnych EduSalon oraz XI Europejskich Targach  Pracy, które odbyły się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce. Targom towarzyszyły spotkania z doradcami zawodowymi oraz warsztaty w ramach Lekcji innych niż zwykłe.
Podczas wyjazdu mieliśmy okazję zapoznać się z ofertami rekrutacyjnymi szkół wyższych - zarówno z Polski jaki i z Europy. Mieliśmy również możliwość wysłuchania wykładów na temat studiowania w Anglii. Zostały ukazane nam różne perspektywy studiowania za granicą. Następnie wzięliśmy udział w wykładach o współczesnej kryminalistyce. Zajęcia zostały poprowadzone przez studentów z WSPiA w Rzeszowie, którzy w interesujący sposób przekazali nam dużo wiedzy na temat zagadnień kryminologii.
Myślę, że ten wyjazd ukierunkował nas w wyborze odpowiednich studiów i odpowiedniej uczelni.
Podczas wyjazdu towarzyszyli nam nauczyciele: p. Anna Bober, p. Marta Cisło i p. pedagog Marta Rusin.

Wesół Gabriela

Twój IP: 18.212.243.191