Wręczenie nagród w konkursie literackim PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Białek
poniedziałek, 04 lutego 2019 00:00

W poniedziałkowe przedpołudnie odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Powiatowym Konkursie Literackim „Dla Niepodległej. 1918-2018”. W wydarzeniu, oprócz laureatów, udział wzięli: dyrektor ZSO – pani Agnieszka Wiglusz- Zięba oraz pan Robert Borkowski – dyrektor MGBP w Głogowie Młp., którzy sprawowali patronat honorowy nad przedsięwzięciem. Konkurs był przeznaczony dla uczniów gimnazjum oraz klas siódmych i ósmych szkoły podstawowej i miał na celu upamiętnienie 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości  oraz włączenie się w obchody Roku Zbigniewa Herberta. Organizatorzy składają serdeczne podziękowania Stowarzyszeniu Rozwoju Gminy Głogów Młp. oraz p. R. Borkowskiemu za ufundowanie nagród.

Wręczenie nagród w konkursie literackim

mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu19392

Twój IP: 34.229.131.116