Ciekawa lekcja chemii PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marta Cisło
sobota, 09 marca 2019 17:22

Dnia 6 lutego w klasie 2 „a” odbyły się nietypowe lekcje chemii. Uczniowie mieli poczuć się jak w laboratorium chemicznym i musieli wykonać swoje doświadczenia. Wszyscy zostaliśmy podzieleni na grupy, naszym zadaniem było tworzenie roztworów, a później obliczanie ich stężeń.  Mieliśmy od podstaw wyliczyć potrzebną ilość substancji do stworzenia naszych preparatów. Każdy z uczniów był zafascynowany takim rodzajem lekcji i chętnie się udzielał. Na pewno dzięki temu dużo zapamiętaliśmy i też dowiedzieliśmy się kilka ciekawostek. Całą tę lekcję prowadziła Pani Marta Cisło, która czuwała nad tym co robimy. Było to bardzo ciekawe doświadczenia i na pewno czekamy na więcej takich możliwości!

Lekcja chemii Lekcja chemii

Twój IP: 34.204.0.181