Lekcja z doradztwa zawodowego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Opiekun
piątek, 01 lutego 2019 00:00

W dniu 01.02.2019 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących w  Głogowie Małopolskim odbyło się spotkanie klas maturalnych SLO z przedstawicielami Uniwersytetu Rzeszowskiego, którzy przeprowadzili lekcję z doradztwa zawodowego.
Najpierw dr Adam Najdecki z Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego pokrótce przedstawił nam ofertę, dotyczącą kierunków studiów, jakie oferuje przyszłym studentom Uniwersytet Rzeszowski. Wspomniał także o innych dodatkowych zajęciach i imprezach czekających na nowych studentów. Potem pani Agnieszka Kisielewska z Biura Karier opowiedziała nam, na czym polega funkcjonowanie takiego biura na uczelni i w czym ona - jako doradca zawodowy - może nam pomóc. Na koniec każdy z nas otrzymał ulotki promocyjne i gadżety Uniwersytetu Rzeszowskiego.
Takie spotkanie było potrzebne maturzystom naszej szkoły, ponieważ pozwoli im ukierunkować swoje plany dotyczące wyboru studiów.

Justyna Grzywacz

Lekcja z doradztwa zawodowego