Prelekcja na temat szkodliwości palenia e-papierosów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Opiekun
środa, 23 stycznia 2019 22:24

W dniu 18 stycznia 2019 r. w Samorządowym Liceum Ogólnokształcącym w Głogowie Młp. odbyły się zajęcia profilaktyczne przeprowadzone przez pedagoga szkolnego panią mgr Martę Rusin, na temat szkodliwości papierosów elektronicznych.
Zajęcia prowadzone w klasach 3 SLO, rozpoczęły się od pracy w grupach metodą burzy mózgów, której celem było poznanie wiedzy uczniów nt. e-papierosów.
W dalszej części lekcji maturzyści z przedstawionej prezentacji multimedialnej mogli dowiedzieć się o przyczynach i skutkach uzależnienia od nikotyny. Młodzież zapoznała się również z metodami, które pozwalają na walkę z nałogiem oraz wysłuchała prelekcji na temat roli profilaktyki uzależnień, która jest najlepszym rozwiązaniem problemu.

Zajęcia lekcyjne z panią pedagog uświadomiły nam,  jak należy walczyć z zagrożeniami - tj. uzależnieniami - oraz jakie są negatywne skutki nieszanowania własnego zdrowia.

Łyżeń Michał

Twój IP: 3.234.245.121