Społeczność ZSO czci pamięć Prezydenta Gdańska PDF Drukuj Email
piątek, 18 stycznia 2019 07:14

Z potrzeby serca w związku z sytuacją dotyczącą tragicznej śmierci śp. Pana Pawła Adamowicza Prezydenta Gdańska społeczność szkolna Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Głogowie Małopolskim postanowiła okazać swój sprzeciw wobec przemocy i włączyć się w przeżywanie ogłoszonej żałoby narodowej.
W dniu 18 stycznia 2019 r. po rozpoczęciu pierwszej godziny lekcyjnej uczniowie uczczą minutą ciszy pamięć zamordowanego Prezydenta Gdańska, a potem podczas przerw będzie można złożyć wpis w kronice szkolnej, wystawionej w tym celu na korytarzu przy wejściu do budynku szkoły. Flagi zostaną przybrane kirem, a podczas przerw będą nam towarzyszyć utwory muzyczne utrzymane w stosownej tonacji.

Społeczność szkolna Zespołu Szkół Ogólnokształcących
w Głogowie Małopolskim