Gimnazjalistki po raz kolejny nagrodzone! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Białek
niedziela, 13 stycznia 2019 22:39

Ciężka praca  gimnazjalistów z Gimnazjum Dwujęzycznego została nagrodzona! Tym razem uczniowie wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie Literacko-Plastycznym, którego celem było napisanie listu do św. Mikołaja na temat: „Moje największe marzenie” i przygotowanie jego oprawy plastycznej.  Uznanie w oczach jury zyskały prace dwóch uczennic: Wiktorii Orzech, która zajęła III miejsce oraz Zuzanny Bąk, zdobywczyni wyróżnienia. Nagrody w konkursie literackim, jak i ortograficznym (laureatki I i II miejsca: J. Nykiel i M. Rębisz) zostały wręczone podczas uroczystej gali, która odbyła się 10 stycznia w Szkole Podstawowej w Wysokiej Głogowskiej. Dziewczęta przygotowała do konkursów p. Anna Białek.

Laureatkom serdecznie gratulujemy!

Konkurs Literacko-Plastyczny