Spotkanie przedświąteczne PDF Drukuj Email
niedziela, 23 grudnia 2018 15:33

21 grudnia 2018 roku uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Głogowie Małopolskim wraz z nauczycielami i pozostałymi pracownikami szkoły uczestniczyli w przedświątecznym spotkaniu wigilijnym. Pierwszym jego etapem było wyjście do Miejsko Gminnego Domu Kultury na przedstawienie przygotowane przez uczniów klasy 2a SLO pod kierownictwem p. Joanny Baran-Sabik. Następnie młodzież powróciła do szkoły, gdzie mogła złożyć sobie życzenia świąteczne i noworoczne. Była to także doskonała okazja do rozdania wyróżnień przyznanych w konkursie na kartkę świąteczną oraz za udział w wolontariacie i akcjach charytatywnych.

Spotkanie przedświąteczneSpotkanie przedświąteczneSpotkanie przedświąteczne

mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu19701