Master of English PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Rękosiewicz-Tokarz
niedziela, 16 grudnia 2018 21:42

W tegorocznym Konkursie Języka Angielskiego Master of English organizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących w Głogowie Małopolskim, który odbył się 13 grudnia 2018r., udział wzięło 19 uczestników ze szkół gminy Głogów Małopolski. Do rywalizacji przystąpili uczniowie ze szkół z następujących miejscowości:, Rudna Mała, Budy Głogowskie oraz Głogów Małopolski.
Tegoroczną edycję konkursu patronatem honorowym objął Burmistrz Głogowa Młp. pan Paweł Baj. Sponsorem konkursu było Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Głogów Młp.
Prace konkursowe oceniało jury złożone z nauczycieli: j. angielskiego i przedmiotów humanistycznych.
Lista laureatów Gminnego Konkursu Języka Angielskiego:

Alicja Grodecka - Szkoła Podstawowa w Głogowie Małopolskim

II MIEJSCE
Julia Nykiel- Gimnazjum Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Głogowie Małopolskim

III MIEJSCE
Patryk Chorzępa- Gimnazjum Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Głogowie Małopolskim

WYRÓŻNIENIA:
Estera Fudali- Gimnazjum Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Głogowie Małopolskim
Sebastian Rączkowski- Szkoła Podstawowa w Głogowie Małopolskim

Dziękujemy za zainteresowanie i zaangażowanie.
Organizatorzy:
Monika Rękosiewicz-Tokarz