ORTOGRAFICZNY SUKCES GIMNAZJALISTEK PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Białek
poniedziałek, 03 grudnia 2018 18:13

Nie od dziś wiadomo, że ortografia bywa piętą Achillesa nie tylko uczniów. Z pewnością nie można tego powiedzieć o gimnazjalistkach, które 30 listopada 2018r. reprezentowały naszą szkołę w Powiatowym Konkursie Ortograficznym „Ortograficzny Omnibus”, organizowanym przez Zespół Szkół w Wysokiej Głogowskiej. Podopieczne pani Anny Białek, uczennice klasy trzeciej w językowych zmaganiach zaprezentowały się bardzo dobrze: Julia Nykiel zajęła pierwsze miejsce, Magdalena Rębisz zaś - drugie. Uczestnicy konkursu mieli do napisania dyktando, test ortograficzno-gramatyczny oraz ćwiczenia z zakresu kultury języka. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w styczniu 2019r., ale już dzisiaj gratulujemy laureatkom sukcesu!

mod_vvisit_counterW tym tygodniu2032

Twój IP: 52.23.192.92