PROMOCJA „KRONIK GŁOGOWSKICH” Z UDZIAŁEM UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Bialek
środa, 28 listopada 2018 15:14

Promocja siódmego tomu „Kronik Głogowskich” miała miejsce 23 listopada w Miejsko Gminnej Bibliotece Publicznej w Głogowie Małopolskim. Prezentowane podczas spotkania dzieło, którego autorem jest dyrektor MGBP Robert Borkowski, nosi tytuł „Zawsze wiernym pozostanę”, a jego bohaterami są głogowianie, walczący w pierwszej wojnie światowej, uczestnicy zmagań o odzyskanie przez Polskę niepodległości. W spotkaniu wzięły także udział uczennice Liceum Ogólnokształcącego i Gimnazjum Dwujęzycznego z Głogowa Małopolskiego: Julia Brodziuk, Wiktoria Gazda i Zuzanna Bąk, której na wiolonczeli akompaniowała Wiktoria Orzech. Dziewczęta przeczytały wiersze legionisty Józefa Mączki. Młodzież została przygotowana przez polonistkę panią Annę Białek.

Kroniki GłogowskieKroniki Głogowskie

Twój IP: 54.226.64.30