Wycieczka integracyjna klasy I SLO PDF Drukuj Email
wtorek, 23 października 2018 00:00

Escape room to doskonała atrakcja na wyjazd integracyjny. Z takiej możliwości skorzystali 17 października uczniowie pierwszej klasy SLO, którzy wraz z opiekunami odbyli wycieczkę do escape roomu w Rzeszowie. Na miejscu młodzież podzieliła się na trzy grupy i każda z nich udała się do innego pokoju tematycznego. Zagadki były na różnym poziomie trudności, a szybko uciekający czas wywierał presję i mobilizował wszystkich do skutecznego działania. Chociaż pokoje nie były łatwe, uczniowie świetnie sobie poradzili z zadaniami. Po wyjściu z sal każda grupa zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie. Wycieczka była fascynująca i z całą pewnością można zaliczyć ją do udanych.

Twój IP: 3.226.122.74
Lut 26, 2020