Wycieczka integracyjna klasy II SLO PDF Drukuj Email
Wpisany przez Opiekun
wtorek, 23 października 2018 19:26

17 października 2018 r. miała miejsce wycieczka klasy II SLO do kręgielni Kula w Rzeszowie.Grupa uczniów pod opieką pani Anny Depy spędziła na tam 2 godziny w przyjemnej atmosferze, rywalizując i integrując się ze sobą. Podczas pobytu w kręgielni uczniowie mieli okazję zaprezentować przed innymi uczestnikami swoje umiejętności w grze. Dla niektórych to był pierwszy wyjazd do tego miejsca, więc mogli podglądnąć umiejętności doświadczonych w grze kolegów i też nauczyć się grać. Po pełnej dobrej zabawy i rozrywki wycieczce grupa wróciła w dobrych humorach do szkoły.Wyjazd można uznać za udany i na pewno żaden z uczniów się nie nudził podczas wciągającej rywalizacji na torach bowlingowych.

R. S.

Twój IP: 18.234.111.56