Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej PDF Drukuj Email
środa, 17 października 2018 16:04

Dzień Edukacji Narodowej to jedno z ważniejszych świąt w szkolnym kalendarzu. Nie zapomnieli o nim także uczniowie naszej szkoły, przygotowując pod kierunkiem pana Piotra Marka okolicznościową akademię. Ciężar odpowiedzialności za uroczystość wziął na siebie Samorząd Uczniowski, który zadbał o część artystyczną, w humorystyczny sposób przedstawiającą codzienne życie uczniów i nauczycieli w ZSO. Program zakończył się pięknymi życzeniami, po których każdy z nauczycieli został obdarowany różą i pamiątkowym dyplomem z podziękowaniem. Celebrując Dzień Nauczyciela, warto pamiętać, że „Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania, działania!” (B. Conklin)

Dzień Nauczyciela Dzień Nauczyciela

Twój IP: 54.164.198.240