Wybory opiekuna SU PDF Drukuj Email
wtorek, 02 października 2018 00:00

W dniu 21 września 2018 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Głogowie Małopolskim odbyły się coroczne wybory opiekuna Samorządu Uczniowskiego. Poprzednim opiekunem była pani Milena Probola, która zdaniem wszystkich fenomenalnie wywiązała się ze swoich zadań i podjęła świetną współpracę z nami - uczniami. Pragniemy jej jeszcze raz podziękować za trud pracy, cierpliwość, poświęcenie i jednocześnie powitać nowego opiekuna, którym został pan Piotr Marek - nasz nauczyciel od matematyki, informatyki oraz wychowawca klasy pierwszej SLO.

Pan Piotr Marek wygrał wybory większością głosów i chętnie przyjął propozycję. Wybory były przeprowadzone zgodnie z regulaminem - przewodniczył im Zarząd SU w składzie: Gabriela Sitarz, Justyna Grzywacz oraz Mateusz Bajek, który został też protokolantem tych wyborów. Gratulujemy naszemu nowemu opiekunowi objęcia stanowiska i życzymy całorocznej owocnej pracy z uczniami.

Martyna Grochala

Twój IP: 54.164.198.240