Otrzęsiny klasy pierwszej SLO PDF Drukuj Email
niedziela, 30 września 2018 13:16

W dniu 27 września 2018 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Głogowie Małopolskim odbyły się otrzęsiny klas pierwszych. Imprezę zorganizowała klasa 2a SLO, która jak zwykle fantastycznie wywiązała się powierzonego jej zadania. Podczas oficjalnej części uroczystości klasa pierwsza złożyła ślubowanie w obecności sztandaru szkoły. Następnie przyszedł czas na część artystyczną, w której brali udział przedstawiciele pierwszoklasistów. Nasi młodsi koledzy musieli wykazać się wiedzą na temat szkoły, a ową wiedzę weryfikowały odpowiedzi na pytania o szkole. Musieli także wykazać się znajomością piosenek. Oprócz tego zaszczycił nas swoją obecnością Pan Wiesiu- rolnik, który miał za dużo mleka i przekazał je naszym pierwszakom. Na koniec przyszedł czas na trochę gimnastyki podczas konkurencji limbo pod miotłą. Uczniowie świetnie poradzili sobie z zadaniem i bardzo miło spędzili czas. Po zawodach nastąpiło wyczekiwane przez wszystkich wydarzenie: dyskoteka! Oprócz tego mieliśmy zapewniony poczęstunek. Wszyscy świetnie się bawili, co można stwierdzić po uśmiechach i widocznym na twarzach zmęczeniu po długich tańcach. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniach i sprawili, że wszystko było dopięte na ostatni guzik. Natomiast pierwszej klasie życzymy dużo pomyślności i chęci do nauki!

Otrzęsiny Otrzęsiny

Twój IP: 54.164.198.240