Podsumowanie akcji BohaterON PDF Drukuj Email
Wpisany przez Joanna Baran-Sabik
sobota, 29 września 2018 20:39

BohaterON jest projektem, który ma uhonorować powstańców warszawskich, włączyć ich historię do społecznej świadomości i zbudować most między pokoleniami.

2 października po raz kolejny zakończy się kampania społeczna BohaterON. W Zespole Szkół Ogólnokształcących w Głogowie Młp. akcja BohaterON już się zakończyła. Wszystkie kartki adresowane do powstańców zostały dostarczone do jednego z miejsc zbiórki - punktu Lotto w Galerii Nowy Świat w Rzeszowie. Wszyscy zgodzimy się, że akcja cieszyła się ogromnym powodzeniem. Nasi uczniowie w liczbie 90 chętnych osób napisali kartki do powstańców: p. Alicji Zdanowicz Grażyny i Janusza Wilczyńskiego Bociana.

Akcja odbyła się również w Szkole Podstawowej w Głogowie Małopolskim, czyli w szkole po sąsiedzku. Tam w akcji wzięło udział 100 osób. BohaterOn jest kampanią, którą nasza szkoła wspiera i na pewno będziemy w niej uczestniczyć w następnych latach.

BohaterON

mod_vvisit_counterW tym tygodniu2036