Salon Maturzystów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Magdalena Zięba

W dniu 21 września 2015 r. obie klasy 3 udały się na Politechnikę Rzeszowską, gdzie odbyły się tegoroczne Salony Maturzystów. O godz.9.00 odbył się pierwszy wykład Lecha Gawryłowa- który jest dyrektorem OKE w Krakowie. Poinformował maturzystów o zasadach zdawania egzaminu maturalnego. Około godz. 10.00 rozpoczęło się uroczyste otwarcie salonu maturzystów. Następnie odbyły się 2 wykłady dotyczące matury z języka polskiego i matematyki oraz dodatkowe wykłady z przedmiotów rozszerzonych. Na koniec miały miejsce targi, na których reprezentowano poszczególne uczelnie z różnych miast m.in Uniwersytet Rzeszowski czy Uniwersytet Jagielloński. Każdy z tegorocznych maturzystów mógł zapoznać się z ofertą uczelni. Wszyscy w dobrych nastrojach wróciliśmy do Głogowa Młp.

Twój IP: 34.204.173.36
Lis 19, 2019