Wyjazd uczniów klas pierwszych SLO do kręgielni PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zadowolone uczestniczki.
środa, 16 września 2015 21:16

W dniu 16 września 2015 r. uczniowie klas pierwszych SLO pod opieką wychowawczyń: p. J. Baran-Sabik i p. A. Bober udali się do Rzeszowa do kręgielni Galaktyka. Tam w ramach zajęć integracyjnych miło i spokojnie spędzili czas. Trudna sztuką okazało się zbicie w jednym rzucie wszystkich kręgli, ale wraz z upływem czasu i kibicowaniem pozostałych członków grupy, sztuka ta została opanowana. Uczestnicy wyjazdu mieli też możliwość spróbowania swoich sił w innych grach, np. w bilard. Ponadto restauracja serwowała też pizzę i inne jedzonko, na które chętnych nie brakowało. Czas spędzony w gronie klasy zacieśnił znajomości między uczniami.

Około godz. 14.30 uczestnicy wycieczki powrócili do gmachu szkoły, skąd udali się do domów. Dziękujemy za wspólną zabawę i czekamy na kolejne wyjazdy.

Twój IP: 34.204.173.36
Lis 19, 2019