Pierwszy sukces sportowy naszych gimnazjalistów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Konrad Surowiec
piątek, 18 września 2015 21:01

18 września w Głogowie Małopolskim odbył się Turniej o Puchar Premiera (edycja gminna). Uczestniczyła w nim pierwszy raz w historii naszej Szkoły reprezentacja Gimnazjum Dwujęzycznego. Tworzący drużynę piłkarską chłopcy z klasy 1aGD spisali się w swoim debiucie bardzo dobrze. Najpierw po zaciętym i wyrównanym meczu pokonali reprezentację Zespołu Szkół w Głogowie Małopolskim 1-0 , historycznego, pierwszego gola dla nowej szkoły zdobył Kamil Wańczura. W kolejnym meczu nasi gimnazjaliści ograli Zespół Szkół w Budach Głogowskich 2-1, a zdobywcą dwóch bramek był Dawid Rogala. W swoim ostatnim spotkaniu nasi uczniowie potykali się z drużyną Zespołu Szkół w Przewrotnem. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem co premiowało drużynę naszych rywali ze względu na ich lepszy bilans bramkowy z poprzednich spotkań. Nasi gimnazjaliści zajęli więc w turnieju drugie miejsce, za które otrzymali skromny puch i dyplomy. GRATULUJEMY!!!!

Twój IP: 34.204.173.36
Lis 19, 2019