Informacja dla gimnazjalistów o dowozie do szkół PDF Drukuj Email
poniedziałek, 31 sierpnia 2015 18:38

Burmistrz Głogowa Małopolskiego informuje, że od 1 września 2015 r., dowóz uczniów do szkół na terenie gminy Głogów Małopolski w roku szkolnym 2015/2016 realizowała będzie spółka PKS Rzeszów S.A. Uczniowie dojeżdżający do szkół otrzymają bezpłatne bilety miesięczne uprawniające do podróżowania środkami komunikacji publicznej w ramach linii regularnych – publicznych na trasach komunikacyjnych z miejsca zamieszkania do szkoły. W trakcie podróży nad bezpieczeństwem dzieci na wszystkich trasach czuwać będą wykwalifikowani opiekunowie. Przewozy dzieci i młodzieży szkolnej realizowane będą na trasach komunikacyjnych wg rozkładu jazdy dostosowanego do godzin rozpoczynania i zakończenia zajęć lekcyjnych wynikającymi z planów lekcji obowiązujących w roku szkolnym 2015/2016.

Do czasu wydania biletu miesięcznego dzieci będą dowożone do szkół zgodnie z rozkładem jazdy bez konieczności okazywania legitymacji szkolonej bądź innego dokumentu/ zaświadczenia potwierdzającego tożsamość.

Poniżej prezentujemy szczegółowy rozkłady jazdy autobusów dla poszczególnych szkół obowiązujący od dnia 2 września 2015 r.:

Twój IP: 18.207.132.114
Lis 21, 2019