Pożegnanie klas trzecich PDF Drukuj Email
piątek, 24 kwietnia 2015 21:09

W dniu 24 kwietnia naukę w naszej szkole zakończyli uczniowie klas III.Uroczyste pożegnanie dla swoich koleżanek i kolegów przygotowali uczniowie klas. II. Najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz statuetki, a każdy z uczniów symboliczną tarczę z logo szkoły oraz rokiem jej ukończenia. Mamy nadzieję, że te upominki, sfinansowane przez Radę Rodziców, pomogą przywołać najlepsze wspomnienia z nauki w SLO.

Uczniowie, którzy przez działali na rzecz szkoły oraz społeczności lokalnej angażując się jako wolontariusze lub pomagając w organizacji akcji czy uroczystości otrzymali podziękowania oraz drobne upominki z rąk Zastępcy Burmistrza Głogowa Młp. pana Jerzego Komanieckiego.

Wyróżnienie oraz ciepłe słowa od nauczyciela wychowania fizycznego pana Konrada Surowca czekały też na uczniów, którzy przez ostatnie trzy lata w szczególny sposób przyczynili się do sukcesów sportowych szkoły.

Swoją obecnością na tej uroczystości zaszczycili nas między innymi innymi Zastępca Burmistrza Głogowa Młp. Jerzy Komaniecki, Proboszcz Parafii Trójcy Przenajświętszej ks. Adam Samel, Przewodnicza Komisji Oświaty i Spraw Społecznych p. Maria Bosek, Dyrektor Zespołu Szkół w Głogowie Młp. p. Beata Grodecka oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Pogwizdowie Nowym p. Krystyna Gnat - do niedawna nauczyciel naszej szkoły.

Dziękujemy również za przybycie rodzicom, w tym członkom Zarządu Rady rodziców, zaproszonym gościom oraz byłym i obecnym nauczycielom.

Naszym absolwentom życzymy "połamania piór" na egzaminie maturalnym, który rozpocznie się już 4 maja!

mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu20750

Twój IP: 3.235.107.209