Szlachetna Paczka 2014 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dorota Depa - dyrektor SLO
poniedziałek, 08 grudnia 2014 02:08

Od kilku lat nasza szkoła włącza się w akcję Szlachetna Paczka wybierając rodzinę w potrzebie i przygotowując dla niej paczkę.Tak jest i w tym roku. Tym razem chcemy pomóc wielodzietnej rodzinie (czworo chłopców), borykającą się z trudnościami finansowymi z racji niewielkich dochodów i kredytu zaciągniętego na remont domu. Najważniejszymi potrzebami rodziny są: żywność trwała jak herbata, makaron, mąka, cukier, olej, dżem, konserwy mięsne, konserwy rybne oraz środki czystości. Dzieci na pewno ucieszą tez słodycze Smile. Wspólnie pomóżmy im przeżyć radosne Święta Bożego Narodzenia oraz szczęśliwie rozpocząć Nowy Rok!

Produkty należy przynieść do szkoły, do p. Joanny Kryńskiej - koordynatora akcji w szkole do 11 grudnia.

Serdecznie zachęcamy!

Twój IP: 34.234.223.162