Szkolenie wolontariuszy. PDF Drukuj Email
piątek, 07 listopada 2014 19:17

CAMeleon Team pierwsze szkolenie wyjazdowe ma już za sobą! Podczas wspólnie spędzonych dwóch dni przyszli wolontariusze mieli okazję zmierzyć się z przeróżnymi zadaniami takimi jak: improwizacja sceniczna, praca w grupach z liderem czy też bardziej męczącym "tańcem pingwina". Jednak przede wszystkim szkolenie pozwoliło na bliższe poznanie się całego zespołu.

Przeczytajcie co do powiedzenia mają sami wolontariusze:

TRUDNO JEST MI WYBRAĆ CO NAJBARDZIEJ PODOBAŁO MI SIĘ W CAŁYM SZKOLENIU, PONIEWAŻ WSZYSTKIE ZAJĘCIA POZWOLIŁY MI SIĘ ROZWINĄĆ. NABYŁEM WIĘCEJ PEWNOŚCI SIEBIE, WIEM CZEGO TRZEBA, ŻEBY ZESPÓŁ MÓGŁ DOBRZE FUNKCJONOWAĆ. ATMOSFERA NA WARSZTATACH BYŁA SUPER M.IN. DZIĘKI OSOBOM, KTÓRE NA NICH BYŁY. WSZYSTKO TO SPRAWIŁO, ŻE Z NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKAM NA KOLEJNE ZAJĘCIA.

JANEK

SZKOLENIE BARDZO MI SIĘ PODOBAŁO. ZAJĘCIA BYŁY CIEKAWE I WCIĄGAJĄCE, NAUCZYŁAM SIĘ NA NICH WIELU RZECZY I POZNAŁAM NOWYCH LUDZI. TERAZ BĘDĘ LEPIEJ PRACOWAĆ W DRUŻYNIE, A TAJNIKI IMPROWIZACJI SCENICZNEJ NA PEWNO MI SIĘ PRZYDADZĄ. DOWIEDZIAŁAM SIĘ O NOWYCH RODZAJACH WOLONTARIATU, CO Z PEWNOŚCIĄ WYKORZYSTAM W PRZYSZŁOŚCI. JEŚLI CAMELEON TEAM BĘDZIE JESZCZE BRAŁ UDZIAŁ W INNYCH SZKOLENIACH TO BEZ WĄTPIENIA SIĘ NA NICH POJAWIĘ.

ASIA

WYJAZD NA TO SZKOLENIE TO DLA MNIE WSPANIALE DOSWIADCZENIE. MOIM ZDANIEM NAJCIEKAWSZE BYLY ZAJĘCIA Z KUBĄ, MOŻE DLATEGO ŻE SPEDZILISMY Z NIM NAJWIĘCEJ CZASU I MIELIŚMY OKAZJE LEPIEJ GO POZNAĆ JESTEM PEWNA, ŻE PRZY KOLEJNEJ MOŻLIWOŚCI WYJAZDU, SKORZYSTALABYM Z NIEJ BEZ ZASTANAWIANIA SIĘ. :)

GABRYSIA

Podczas drugiego dnia wyjazdu doświadczeni wolontariusze Mateusz Mokrzycki oraz Mariusz Zabrzeski współpracujący od kilku lat z naszym liceum opowiedzieli uczestnikom szkolenia o wielu ważnych elementach. Mówili min. o formach wolontariatu, prawach i obowiązkach wolontariusza, przedstawili „portret wolontariusza” czyli jakie cechy powinien mieć i kształtować w sobie wolontariusz.

mod_vvisit_counterW tym tygodniu2048
mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu20750