Znów pływamy kajakami! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Uczestniczka
poniedziałek, 20 października 2014 22:07

Kilkanaście dni temu oddano do użytku odnowiony "Staw Traczewski". Zbiornik, który uczniowie naszej szkoły używali do rekreacyjnego uprawiania kajakarstwa od prawie roku przechodził gruntowne odmulanie i pogłębianie. Teraz, gdy prace zakończono i znów jest w nim woda postanowiliśmy wykorzystać fakt, że mamy piękną "złotą" i słoneczną jesień i wypłynęliśmy naszymi kajakami.

Na ten moment szczególnie czekali uczniowie klas drugich, którzy w większości nie mogli spróbować tego rodzaju aktywności w naszym liceum oraz oczywiście pierwszoklasiści dla których była to fantastyczna przygoda w nowej szkole. Dzięki panu Konradowi Surowcowi oraz pomagającym nam we wszystkim chłopcom z klas III przełamaliśmy strach, nad którym górę wzięła ciekawość oraz chęć przeżycia przygody i szybko poznaliśmy tajniki pływania kajakami. Mogliśmy dzięki temu spędzić ciekawie czas, poznając nową formę aktywności rekreacyjnej.

Więcej o pracach przy odnowie Stawu Traczewskiego można przeczytać tutaj.

mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu20750

Twój IP: 3.235.107.209