ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W SLO PDF Drukuj Email
piątek, 27 czerwca 2014 13:13

27 czerwca 2014 w naszym SLO uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2013/2014.
Początek zakończenia roku szkolnego rozpoczęła Msza św. o godz. 9:30, której przewodniczył ks. Wacław Klimek. Po mszy św. wszyscy uczniowie wraz
z panią dyr. Dorotą Depą i gronem pedagogicznym udali się do budynku SLO. Tam pani dyrektor wszystkim zgromadzonym podziękowała za miniony rok szkolny, za wytężoną pracę i włożony wysiłek w naukę. Uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce, zostali "uhonorowani" świadectwem z czerwonym paskiem :) Na zakończenie spotkania wszyscy zgromadzeni w szkolnej auli mogli obejrzeć projekcję film pt.: "Malinowa zbrodnia", który został nakręcony przez nasze absolwentki z klasy 3C.
w końcu upragnione wakacje, na które wszyscy z utęsknieniem czekaliśmy... Życzymy wszystkim udanego wypoczynku, wspaniałych i niezapomnianych wrażeń i przygód... Żeby te wakacje były bezpieczne, żebyśmy wypoczęli i we wrześniu radośni i pełni energii do pracy i nauki wrócili w progi szkoły, ale póki co...
"Niech żyją wakacje,
niech żyje pole i las
I niebo, i słońce,
wolny, swobodny czas.
Pojedzie z nami piłka
i kajak, i skakanka
Będziemy grać w siatkówkę
od samiutkiego ranka.
Gorące, złote słońce
na ciemno nas opali
W srebrzystej, bystrej rzece
będziemy się kąpali."

DO ZOBACZENIA WE WRZEŚNIU !!!

Twój IP: 3.233.215.231
Lut 23, 2020