VI Podkarpacka Gala Wolontariatu PDF Drukuj Email
piątek, 17 stycznia 2014 23:36

Gala Wolontariatu17 stycznia 2014 r. w odpowiedzi na zaproszenie (w składzie: Jakub Surdej, Ewa Burek oraz Łukasz Zaleski) wzięliśmy udział w VI Podkarpackiej Gali Wolontariatu. Wydarzeniu temu towarzyszyła podniosła atmosfera - jest to święto dla każdego wolontariusza. Podczas gali odbyły się występy taneczne oraz wokalne. Po prezentacjach podsumowujących cały rok pracy podkarpackich wolontariuszy przyszedł czas na rozdanie nagród. Nasze liceum otrzymało nagrodę Szkoły "AKTYWNEJ I ODPOWIEDZIALNEJ SPOŁECZNIE". Byliśmy mile i pozytywnie zaskoczeni. Poproszeni na scenę poczuliśmy się wyróżnieni. Nagrody otrzymały także: Gimnazjum Publiczne im. Anny Jenke w Błażowej oraz Zespół Szkół w Klimkówce. Chwilę po nas nagrodę "WOLONTARIUSZ PODKARPACIA 2013" otrzymała piątka studentów.

Gala Wolontariatu

Nie jestem w stanie opisać atmosfery, która towarzyszyła podczas tego wydarzenia. Mieliśmy przyjemność i okazję spotkać ludzi, którzy są inspiracją dla nas oraz bardzo dobrym przykładem jak inwestować w swoje życie i jak budować swoją przyszłość.

Życzymy sobie i każdemu "działaczowi społecznemu", aby miał okazję pojawić się w przyszłym roku na tej gali nie tylko jako obserwator, ale może także jako osoba nagrodzona. Musimy zauważyć, że wyróżnienie naszego liceum jest zasługą wielu osób aktywnie angażujących się w życie szkolne oraz społeczne.

Twój IP: 3.226.122.74
Lut 26, 2020