"Jak pracować z młodzieżą?" - debata PDF Drukuj Email
środa, 06 listopada 2013 20:50

W dniu 6 listopada w ramach projektu "Młodzież ma wpływ" koordynowanego przez Fundację Civis Polonus, w naszej szkole odbyła się debata na temat "Jak pracować z młodzieżą?". Na zorganizowanym spotkaniu uczniowie i nauczyciele debatowali o tym jak w naszej szkole poprawić metody pracy z uczniami. W skład ekspertów, którzy po uprzednim przygotowaniu wypowiadali się i poddawali opinii wypowiedzi naszych uczniów wchodzili : pani dyrektor Dorota Depa, Agata Wilczyńska, Filip Bazan i Karolina Łuszcz .

Debatę prowadzili Jakub Surdej i Izabela Wacht. Najlepszymi ekspertami w tym jak pracować z młodzieżą jesteśmy my sami tak więc wszystkie pomysły jakie zostały wypowiedziane, a znalazły się tam takie jak : dobrym pomysłem na dotarcie do nas jest uatrakcyjnienie lekcji jakimiś doświadczeniami, prezentacjami itp., w jednej z wypowiedzi naszej uczennicy padł pomysł aby nauczyciele opowiadali kawały na potrzeby ożywienia klasy, znalazł się tez pomysł aby nauczyciele zbliżyli się do uczniów opowiadając im o swoich pasjach i epizodach szkolnych. Mamy nadzieję, że efekty debaty będą niedługo widoczne.

Dodajmy, że w wieczornych wydaniach "Aktualności" była wzmianka o debatowaniu SLO- poniżej link (pierwszy materiał w wiadomościach)

Twój IP: 18.204.48.199
Lis 17, 2019