Otrzęsiny klas pierwszych PDF Drukuj Email
Wpisany przez J. Kiełb
wtorek, 17 września 2013 20:50

Dnia 17 września 2013 r. o godzinie 16.00 w Domu Kultury w Głogowie Małopolskim odbyły się otrzęsiny uczniów klas I SLO. Uroczystość prowadzili Piotr Surdej oraz Katarzyna Piwońska. Część oficjalna spotkania rozpoczęła się od odśpiewania hymnu oraz ślubowania nowych uczniów, a następnie ze swoim przemówieniem wystąpiła pani dyrektor Dorota Depa. Pojawili się także uczniowie z Niemiec, którzy przybyli do nas ze Stadtallendorfu w ramach Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży. Następnie miała miejsce część nieoficjalna. Uczniowie II klas wymyślili wiele śmiesznych zadań, takich jak: krojenie cebuli na czas, odgrywanie różnych scenek – pokaz mody, wykonywanie makijażu, głuchy telefon czy karaoke, a także ułożyli piosenki specjalnie na tę okazję, wykonali dekoracje oraz przewodzili całej zabawie. Po uroczystości przyszedł czas na dyskotekę,  której tematem przewodnim były postacie z filmów i bajek. Uczniowie Liceum aktywnie uczestniczyli w przygotowanych przez klasy II oraz Samorząd Uczniowski atrakcjach, dobrze bawili się na dyskotece, a następnie bezpiecznie wrócili do domów.

Twój IP: 18.232.125.29
Lut 19, 2020