"Młodzieżowa Akcja – Reakcja" PDF Drukuj Email
niedziela, 22 września 2013 20:40

Młodzieżowa Akcja-Reakcja23 września 2013 roku o godz. 12:15 w sali 101 odbędzie się spotkanie  informacyjno- rekrutacyjne  dotyczące autorskiego projektu pn. „Młodzieżowa Akcja – Reakcja”, realizowanego w ramach programu UE „Młodzież w Działaniu” Akcja 1.2. Inicjatywy Młodzieżowe. Celem realizowanego działania jest propagowanie wśród młodych ludzi idei niesienia pomocy oraz wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży pochodzącej szczególnie z rodzin ubogich, z terenów o mniejszej świadomości społecznej. Koordynatorem  projektu jest Mateusz Mokrzycki – absolwent ratownictwa medycznego UR, jednocześnie student bezpieczeństwa wewnętrznego. Poszukujemy grupę 10-ciu uczniów ambitnych, którzy chcą nieść pierwszą pomoc, marzą, by zostać w przyszłości ratownikami medycznymi, lekarzami, pielęgniarkami itp.  W ramach projektu odbędą się warsztaty z zakresu psychoedukacji, pierwszej pomocy, wizyta w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Rzeszowie, a także  udział w I Młodzieżowej Konferencji Pierwszej Pomocy z możliwością bycia prelegentem. Warsztaty będą prowadzone przez studentów ratownictwa medycznego.

Twój IP: 3.226.241.176
Wrz 20, 2020