W banku, w sejfie czy w skarpecie? PDF Drukuj Email
piątek, 13 września 2013 22:48

W banku, w sejfie czy w skarpecie?W dniach od 10-13 września br. część uczniów klasy IIb i IIIa wzięła udział w warsztatach pt. "W banku, w sejfie czy w skarpecie?". Zajęcia przeprowadziły studentki z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie - Kasia i Gosia. Dziewczyny w dość ciekawy i przejrzysty sposób opowiedziały nam o działalności różnorodnych banków, sposobach inwestowania zaoszczędzonymi pieniędzmi, a także o wielu innych zagadnieniach z zakresu ekonomii. Nauczyliśmy się rozwiązywać zadania związane z bankowością oraz obejrzeliśmy kilka filmików, które nawiązywały do tematów z zakresu ekonomii. Wzięliśmy udział także w  zabawach interaktywnych, a w przerwie mieliśmy zapewniony drobny poczęstunek. Czas spędzony na warsztatach minął nam bardzo szybko i przyjemnie. Myślę, że każda osoba biorąca w nich udział powiększyła swój zasób wiedzy ekonomicznej i będzie umiała rozsądnie gospodarować powierzonymi jej i swoimi pieniędzmi.

Twój IP: 3.226.241.176
Wrz 20, 2020