Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014 PDF Drukuj Email
Wpisany przez JBS   
wtorek, 03 września 2013 13:13

SLO w Głogowie MałopolskimW dniu 2 września rozpoczął się nowy rok szkolny. Uczniowie naszego Liceum wraz z wychowawcami udali się na Mszę św, odprawianą przez naszego katechetę - ks. W. Klimka - w kościele parafialnym w Głogowie Małopolskim. Msza rozpoczęła się o godz. 9.30, a o oprawę liturgiczną i muzyczną zadbali uczniowie SLO. Po zakończeniu Mszy św. wszystkie klasy wraz z wychowawcami i pozostałymi nauczycielami przeszli ulicami Głogowa Małopolskiego do budynku Liceum.

O godz. 10.30 uczniowie udali się do swoich sal lekcyjnych na oficjalne spotkania z wychowawcami. Zanim przekazali oni uczniom potrzebne informacje, dotyczące organizacji pracy w nowym roku szkolnym, p. dyrektor Dorota Depa przez szkolny radiowęzeł powitała wszystkich zgromadzonych. W swoim wystąpieniu p. Dyrektor mówiła o udziale naszych uczniów w projekcie Młodzież ma wpływ, zbliżającej się wizycie uczniów ze szkoły partnerskiej z Niemiec i grup uczniowskich z 7 szkół partnerskich oraz zbliżającej się pielgrzymce uczniów klas maturalnych / 29 września/ do Częstochowy.Swoje przemówienie zakończyła życzeniami sukcesu dla wszystkich uczniów i nauczycieli w rozpoczynającym się roku szkolnym. Po spotkaniu z wychowawcami uczniowie klas 2 i 3 udali się do domów, a uczniowie klas 1  - klasy 1a pod opieką p. A. Białek, klasy 1b pod opieką p. J. Kryńskiej - obejrzeli budynek SLO, po to, aby zapoznać się z układem pomieszczeń i nie czuć się tu obco.

Warto jeszcze wspomnieć o tym, że klasy 2 objęły w tym roku rozszerzenia i uczniowie będą realizowali swoje zajęcia międzyoddziałowo.

W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim uczniom, nauczycielom zadowolenia ze swojej pracy i sukcesów w każdym jej etapie.

 

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj465
mod_vvisit_counterWczoraj704
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1169
mod_vvisit_counterW ubiegłym tygodniu4750
mod_vvisit_counterW tym miesiącu12231
mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu22274
mod_vvisit_counterRazem753135

Online: 15
Twój IP: 34.204.173.36
,
Lis 19, 2019