Wizyta w Klubie Sportowym SPIN PDF Drukuj Email
Wpisany przez Uczestniczka z klasy 1c
czwartek, 20 grudnia 2012 21:52

20 grudnia 2012r. uczniowie naszego Liceum gościli w klubie SPIN KLUB w Miłocinie. Ośrodek to m.in. 4 kryte korty tenisowe i boisko do piłki nożnej dla szóstek piłkarskich - wyposażone w najnowocześniejsze nawierzchnie. Jest to doskonałe miejsce do aktywnego wypoczynku. W tym roku po raz pierwszy w zajęciach wzięły udział dziewczęta z klas pierwszych i drugich. Miały one zajęcia aerobiku z instruktorką. Ćwiczenia były bardzo ciekawe i czasem bardzo ciężkie do wykonania lecz wszystkie wykonywały je z uśmiechem na twarzy dając z siebie 100% możliwości i zaangażowania.

Chłopcy reprezentujący klasy pierwsze, drugie i trzecie wzięli udział w Mistrzostwach Szkoły w Piłce Nożnej. Klasy III przegrały wszystkie swoje mecze, 8:2 z klasą I oraz 9:2 z klasą II. Walka o pierwsze miejsce toczyła się pomiędzy klasą I i II. Ubiegłoroczni mistrzowie, czyli klasa II była faworytem, lecz klasa I miała dużo ambicji i pragnęła utrzeć nosa starszym kolegom. Pierwsza połowa meczu była pod pełną kontrolą uczniów klas II, którzy do przerwy prowadzili już 5:0. Druga połowa była bardziej zacięta, II klasa wyszła słabszym składem, a klasa I wzięła się w garść. Lecz starsi koledzy nie dali wyrwać sobie już odebrać zwycięstwa. Końcowy wynik 7:4 dał zwycięstwo klasie II jak i wygranie Mistrzostw Szkoły w Piłce Nożnej. Najlepszym strzelcem turnieju został Tomasz Sondej z klasy IIa – zdobywając 6 bramek, a najlepszym bramkarzem Jakub Serafin z klasy IIa.

mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu19435

Twój IP: 18.205.60.226