Laureatka ogólnopolskiego finału olimpiady PDF Drukuj Email
piątek, 18 marca 2011 14:18

Olimpiada Wiedzy o Państwie i PrawieOlbrzymim sukcesem zakończył się udział Agnieszki Rzeszut z kl. IIIa w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Państwie i Prawie organizowanej przez Wyższą Szkołę Prawa i Administracji. Uczennica bez problemu przebrnęła przez trudne eliminacje szkolne i wojewódzkie Olimpiady i zakwalifikowała się – jako jedna z 30 osób w kraju – do finału ogólnopolskiego. Odbył się on 16 marca 2011r. w Zamiejscowym Wydziale Prawa i Administracji WSPiA w Rzeszowie. Składał się z dwóch części. Pierwsza miała charakter  pisemny – uczestnicy rozwiązywali test dotyczący zagadnień ustrojowych państwa polskiego i obowiązującego w nim systemu prawnego. Do drugiej części – ustnej – kwalifikowało się 10 osób, które najlepiej rozwiązało test. Agnieszka niemal bezbłędnie poradziła sobie z testem i równie wspaniale zaprezentowała swoją wiedzę podczas wypowiedzi ustnej. Zdobyła tytuł laureata zajmując III miejsce w kraju. W ślad za tym – zgodnie z Regulaminem Olimpiady – uzyskała indeks tej uczelni i możliwość nieodpłatnych, pięcioletnich studiów na niej. Jest to ogromny sukces Agnieszki, która udowodniła, że nie bojąc się podejmowania śmiałych wyzwań i ciężkiej pracy, można zrealizować swoje wielkie marzenia. Serdecznie gratulujemy!

Więcej informacji na stronie organizataora konkursu: www.wspia.eu

mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu19435

Twój IP: 3.95.131.208