Salon Maturzystów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paulina
czwartek, 23 września 2010 20:47

Salon maturzystówW dniu 23 września uczniowie klas III naszego liceum wzięli udział w Salonie Maturzystów, który odbył się na Politechnice Rzeszowskiej. Tegoroczni maturzyści mogli zapoznać się z wieloma  ofertami edukacyjnymi uczelni wyższych, a także dowiedzieć się o nowych wymogach związanych z maturą. Każdy miał możliwość uczestniczenia w wykładzie z biologii, matematyki, a także j. polskiego. Po zakończeniu wykładów uczniowie wraz z nauczycielami wrócili do Głogowa autobusem. Wyjazd ten okazał się dla nas bardzo pomocny przy wyborze kierunku studiów. Miło było spotkać się z kolegami z innych szkół, a ponadto poczuć prawdziwie studencką atmosferę.

mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu20750

Twój IP: 54.236.59.154